ISO YÖNETİM SİSTEMLERİ

Hizmet Verdiğimiz Diğer ISO Yönetim Sistem Belgeleri

 

Müşterilerimize hizmet verdiğimiz diğer ISO Yönetim Sistemleri;

  • ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 31000 RİSK YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYET YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 22301 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 18513 TURİZM HİZMETLERİ YÖNETİM SİSTEMİ

Belgelendirme Süreci

Belgelendirme sürecinizi başarılabilir bir hale getiriyoruz. Başvurunuzu aldıktan sonra size aşağıdaki süreçte uzman ekibimizle yardımcı oluyoruz.

Mevcut Durum Analizi (GAP Analizi)

Mevcut kalite yönetim sistemine daha yakından bakıp, ISO  gereklilikleriyle karşılaştırdığımız, isteğe bağlı bir değerlendirme öncesi hizmettir. Resmi değerlendirmeye başlamadan önce daha fazla gayret gerektiren alanları belirleyerek zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz.

Ön Denetim

Önce gerekli prosedür ve denetimlerin geliştirilip geliştirilmediğini kontrol ederek kurumunuzun değerlendirmeye hazırlığını gözden geçireceğiz. Bulduklarımızı sizinle paylaşacak, böylelikle farklar varsa bunları kapatmanıza imkan vereceğiz. Tüm gereklilikler karşılanmışsa, belgelenme için gerektiği ölçüde verimli çalışmayı temin etmek için kurumunuz içindeki prosedür ve tetkiklerin uygulanmasını değerlendireceğiz.

Belgelendirme ve Sonrası

Resmi değerlendirmeden geçtiğiniz zaman, üç yıl geçerli olacak bir sertifikası alacaksınız. Uzman ekibimiz bu süre boyunca sizinle teması sürdürecek, sisteminizin sadece uygunluğunu sürdürdüğünü değil, sürekli olarak geliştiğini görmek için sizi düzenli olarak ziyaret edecektir.

Teklif Al