ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001:2015  Belgesi

Kuruluşunuzun sürekli gelişmesini ve büyümesini sağlayan iş geliştirici bir ISO kalite belgesidir. İşinizin öne çıkmasına, rekabet avantajı kazanmasına yardımcı olur.

Kuruluşunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi tüm operasyonel süreçlerinizi en iyi şekilde izlemenize ve yönetmenize yardımcı olur. Dünyanın en yaygın kalite yönetim standardı olan ISO 9001, kuruluşların hizmet ve performans yönetimi konusunda kalitelerini artırmaya ve süreklilik sağlanmasına olanak tanır.

 

ISO 9001:2015 Belgelendirme Süreci

Belgelendirme sürecinizi başarılabilir bir hale getiriyoruz. Başvurunuzu aldıktan sonra size aşağıdaki süreçte uzman ekibimizle yardımcı oluyoruz.

Mevcut Durum Analizi (GAP Analizi)

Mevcut kalite yönetim sistemine daha yakından bakıp, ISO 9001 gereklilikleriyle karşılaştırdığımız, isteğe bağlı bir değerlendirme öncesi hizmettir. Resmi değerlendirmeye başlamadan önce daha fazla gayret gerektiren alanları belirleyerek zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz.

Ön Denetim

Önce gerekli ISO 9001 prosedür ve denetimlerin geliştirilip geliştirilmediğini kontrol ederek kurumunuzun değerlendirmeye hazırlığını gözden geçireceğiz. Bulduklarımızı sizinle paylaşacak, böylelikle farklar varsa bunları kapatmanıza imkan vereceğiz. Tüm gereklilikler karşılanmışsa, belgelenme için gerektiği ölçüde verimli çalışmayı temin etmek için kurumunuz içindeki prosedür ve tetkiklerin uygulanmasını değerlendireceğiz.

Belgelendirme ve Sonrası

Resmi değerlendirmeden geçtiğiniz zaman, üç yıl geçerli olacak bir ISO 9001 sertifikası alacaksınız. Uzman ekibimiz bu süre boyunca sizinle teması sürdürecek, sisteminizin sadece uygunluğunu sürdürdüğünü değil, sürekli olarak geliştiğini görmek için sizi düzenli olarak ziyaret edecektir.

 

Teklif Al