Eğitimlerimiz


Yüksek kalitede bireysel ve kurumsal eğitim ile danışmanlık hizmetlerimiz


  • ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ,
  • ISO YÖNETİM SİSTEMLERİ
  • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
  • ÜRÜN BELGELENDİRME .

ISO 27001 belgesi nedir?

ISO 27001 belgesi, kuruluşların kendilerinin ve müşterilerinin gizli bilgilerini güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan bir ISO belgesidir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, şirketlerin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan uluslararası bir çerçevedir. ISO 27001 sayesinde şirketler risklerini tanımlayabilir, gizli bilgileri konusundaki riskleri yönetebilir veya azaltabilir. Ayrıca bu doğrultuda gerekli güvenlik önlemlerini yerine getirirler. Bu, yalnızca bugün değil, gelecek için de uyguladığınız yöntemleri sürekli olarak incelemenize ve hassaslaştırmanıza yardımcı olur. ISO 27001, işinizin saygınlığını ve şirket itibarınızı korur. Müşterilerinize ve tüm paydaşlarınıza güven vererek işinize değer katar.

 

Faydaları?

ISO 27001, bilgi yönetiminde sağlam ve sistematik bir yaklaşım getirerek kuruluşunuzu korumanıza ve riski azaltmanıza yardımcı olur.

ISO 27001’i uygulayarak itibarınızı koruyabilir, doğabilecek zararları önleyip maddi tasarruf sağlayabilir, müşteri ve pazar gereklilikleriyle uyumlu hale gelebilir ve risklerinizi azaltabilirsiniz. Standardı benimseyerek ve etkili süreçleri kuruluşunuza yerleştirerek müşterilerinize, çalışanlarınıza ve diğer üçüncü taraflara, bilgi güvenliği konusunda uluslararası kabul görmüş ciddi bir uygulamanız olduğuna dair açık bir mesaj vermiş olursunuz.

 

Nasıl Yardımcı olur?

Bilgi güvenlik sistemlerinizle ilgili riskleri tanımlamanız, yönetmeniz ve sistemlerinizin etkinliğini sürekli olarak değerlendirmeniz gerekir. Teknoloji hızla değiştiği için her an yeni tehditler ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden bilgi güvenliğini sağlamak önemlidir. Riski yönetmek için yerine getirdiğiniz kontrollerin etkinliğini sürekli olarak değerlendirmeniz gerekir. Bu, kuruluşunuzun dayanıklı kalmasına ve bilgi güvenliği yönetim sistemi performansınızı optimize etmenize yardımcı olacaktır.

 

Teklif Al